(Last Updated On: 25|08|18)

Την Παρασκευή 24 Αυγούστου στις 7.30 το βράδυ, στα γραφεία της ΕΠΣΔ, πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου,Blue Star Ferries, στην οποία συμμετείχαν 14 ομάδες όσες δηλαδή είχαν δηλώσει την συμμετοχή τους στην Επιτροπή Πρωταθλήματος.

Τον πρόεδρο της ΕΠΣΔ εκπροσώπησε ο γ.γ. Γιώργος Παυλίδης ενώ στην διαδικασία παραβρέθηκαν και μέλη της εκτελεστικής επιτροπής.

Τους εκπροσώπους των σωματείων καλωσόρισε ο πρόεδρος της Ε.Π. Χρυσόστομος Ψέλλας και στην συνέχεια τον λόγο πήρε ο κ. Παυλίδης ο οποίος αναφέρθηκε στις δράσεις και τα έργα της ένωσης και στις προσπάθειες που καταβάλλονται για τα γήπεδα του της Ρόδου και του νομού μας.

Τις διαδικασίες της κλήρωσης παρακολούθησαν ο περιφερειακός σύμβουλος Νίκος Νικολής και το στέλεχος της Ν.Δ. Γιάννης Παππάς, οι οποίοι αναφέρθηκαν στις ενέργειες που γίνονται για την πραγματική συντήρηση των γηπέδων που αφορούν την αλλαγή χλοοτάπητα και τοποθέτηση φωτισμού.

Μετά από πρόταση που κατατέθηκε από σωματεία( πλειοψηφία), η έναρξη του πρωταθλήματος θα γίνει μία εβδομάδα αργότερα 22 Σεπτεμβρίου και όχι στις 15 όπως είχε ανακοινωθεί από την ΕΠΣΔ.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων.

1η Αγωνιστική

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΚΩΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

2η Αγωνιστική

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΕ ΚΩΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΕ ΚΩΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

 

4η Αγωνιστική

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΕ ΚΩΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

8η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΚΩΣ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΑΕ ΚΩΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

10η Αγωνιστική

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΕ ΚΩΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΕ ΚΩΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

12η Αγωνιστική

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΚΩΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

14η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΑΕ ΚΩΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

15η Αγωνιστική

Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΕ ΚΩΣ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

16η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΑΕ ΚΩΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΚΩΣ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

18η Αγωνιστική

ΑΕ ΚΩΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΑΕ ΚΩΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

20η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΕ ΚΩΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.

22η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΚΩΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΑΕ ΚΩΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

24η Αγωνιστική

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

25η Αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ

26η Αγωνιστική

Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

 609 total views,  4 views today

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ