(Last Updated On: 09|08|19)

Αυτές είναι οι ομάδες που δηλωσαν συμμετοχή για την Γ’ Εθνική κατηγορία.

Απ΄αυτές θα γίνουν οκτώ όμιλοι και θα βγούνε τέσσερις ομάδες που θα προχωρήσουν στην Football League.

ΕΠΣ Θράκης: Μ. Αλέξανδρος Ιάσμου
ΕΠΣ Καβάλας: Δόξα Θεολόγου, Κεραυνός Πέρνης, Αετός Ορφανού, Νέστος Χρυσούπολης*
ΕΠΣ Ξάνθης: Ηρακλής Νέου Ζυγού, Ορφέας Ξάνθης, Άρης Αβάτου
ΕΠΣ Δράμας: Πανδραμαϊκός
ΕΠΣ Μακεδονίας: Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Θερμαϊκός Θέρμης, Μακεδονικός, Αγροτικός Αστέρας
ΕΠΣ Σερρών: Δόξα Κάτω Καμήλας, Απόλλων Παραλιμνίου, Πανσερραϊκός
ΕΠΣ Ημαθίας: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων, Νίκη Αγκαθιάς
ΕΠΣ Κιλκίς: Κιλκισιακός
ΕΠΣ Πέλλας: Θύελλα Σαρακηνών, Αλμωπός Αριδαίας, Εδεσσαϊκός, ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΕΠΣ Χαλκιδικής: Νέα Καλλικράτεια
ΕΠΣ Γρεβενών: ΑΟ Σειρήνα
ΕΠΣ Καστοριάς: Αστραπή Μεσοποταμίας
ΕΠΣ Κοζάνης: ΑΕΠ Καραγιαννίων, Μακεδονικός Φούφας
ΕΠΣ Φλώρινας: ΠΑΣ Φλώρινα
ΕΠΣ Ηπείρου: ΑΟ Ανατολής
ΕΠΣ Θεσπρωτίας: Σούλι Παραμυθιάς
ΕΠΣ Κέρκυρας: Θιναλιακός, ΑΕ Λευκίμμης
ΕΠΣ Τρικάλων: Διγενής Νεοχωρίου, ΑΣ Μετέωρα
ΕΠΣ Θεσσαλίας: Διαγόρας Στεφανοβικείου, ΓΣ Αλμυρού, Θησέας Αγριάς, Νίκη Βόλου*
ΕΠΣ Καρδίτσας: Ατρόμητος Παλαμά, ΑΟ Σελλάνων
ΕΠΣ Λάρισας: Ηρακλής Λάρισας, Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΕΠΣ Πιερίας: ΑΕ Καρίτσας, Δίας Δίου, Πιερικός
ΕΠΣ Βοιωτίας: Κιθαιρώνας Καπαρελλίου, ΑΟ Υπάτου
ΕΠΣ Εύβοιας: ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΕΠΣ Ευρυτανίας: ΑΟ Ποταμιάς
ΕΠΣ Φθιώτιδας: ΑΠΟ Αταλάντη
ΕΠΣ Αιτ/νίας: ΑΕ Μεσολογγίου, Ναυπακτιακός Αστέρας
ΕΠΣ Άρτας: Αναγέννηση Άρτας
ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας: ΠΑΣ Πρέβεζα, ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου, Τηλυκράτης Λευκάδας
ΕΠΣ Φωκίδας: Απόλλων Ευπαλίου, Αστέρας Ιτέας
ΕΠΣ Αθηνών: ΑΕ Κηφισιάς, Φωστήρας, Ηλυσιακός, Καλλιθέα, Άγιοι Ανάργυροι, Άγιος Ιερόθεος
ΕΠΣ Πειραιά: Μοσχάτο, Ερμής Κορυδαλλού, ΑΠΟ Κερατσίνι, Εθνικός,
ΕΠΣ Δωδεκανήσου: Ρόδος
ΕΠΣ Κυκλάδων: Άνω Μερά, Θύελλα Καμαρίου, Πανθηραϊκός
ΕΠΣ Λέσβου: Αιολικός
ΕΠΣ Αν. Αττικής: Μαρκό, Θύελλα Ραφήνας, Παλληνιακός, Αχαρναϊκός, Αήττητος Σπάτων
ΕΠΣ Δυτ. Αττικής: Ακράτητος
ΕΠΣ Κορίνθου: Κόρινθος 2006
ΕΠΣ Αχαΐας: Θύελλα Πατρών, Διαγόρας Βραχνέικων
ΕΠΣ Ζακύνθου: ΑΟ Τσιλιβή, ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΕΠΣ Ηλείας: Ολυμπιακός Ζαχάρως, Πανηλειακός, ΠΑΟ Βάρδας
ΕΠΣ Αργολίδας: Ναύπλιο 2017, Παναργειακός, Ένωση Ερμιονίδας
ΕΠΣ Αρκαδίας: ΑΕΚ Τρίπολης, Παναρκαδικός
ΕΠΣ Λακωνίας: Πανγυθεατικός, Αστέρας Βλαχιώτη, ΑΕ Πελλάνας
ΕΠΣ Μεσσηνίας: ΑΟ Διαβολιτσίου, Καλαμάτα*
ΕΠΣ Ηρακλείου: ΑΟ Πόρου, Ατσαλένιος, Γιούχτας, Ηρόδοτος
ΕΠΣ Λασιθίου: ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΕΠΣ Ρεθύμνου: Ρεθυμνιακός, Επισκοπή
ΕΠΣ Χανίων: Πανακρωτηριακός, ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

*Νέστος Χρυσούπολης, Καλαμάτα, Αιολικός και Νίκη Βόλου περιμένουν την κάλυψη κενών θέσεων λόγω μη δηλωσης συμμετοχής δυό ομάδων στην Football League.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here