(Last Updated On: 22|10|20)

Η πρώτη σέντρα της σεζόν θα δοθεί 7-8 Νοεμβρίου στην οποία η Ρόδος θα αγωνιστεί στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης μας με την ομάδα της Επισκοπής. Ο Ιάλυσος κληρώθηκε με την Καλλιθέα στο Οικονομίδειο. Το “τοπικό” ντέρμπυ ανάμεσα στην Ρόδο και τον Ιάλυσο κληρώθηκε την 7η αγωνιστική,  πρώτα στην έδρα των Τοξοβόλων και την 16η,  στην έδρα των Ελαφιών.

Η 1η αγωνιστική στο Βόρειο Όμιλο

Απόλλων Πόντου-Θεσπρωτός
Βέροια-ΑΕΠ Κοζάνης
Καβάλα-Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου-Τρίγλια
Πιερικός-Αλμωπός Αριδαίας

1η αγωνιστική στο Νότιο Όμιλο

Νίκη Βόλου-Αιγάλεω
Ρόδος-Επισκοπή
Ιάλυσος-Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος
ΑΣ Σαντορίνης 2020-Καλαμάτα

Αναλυτικά οι αγωνιστικές όπως διαμορφώθηκαν μετά την σημερινή Κλήρωση.

1. Νότιος Όμιλος 

1η αγωνιστική  /10η

Νίκη Βόλου – Αιγάλεω

Ρόδος – Επισκοπή

Ιάλυσος – Καλλιθέα

Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Πανασπροπυργιακού

Σαντορίνη – Καλαμάτα

2η αγωνιστική / 11η

Αιγάλεω – Ιάλυσος

Ρόδος – Νίκη Βόλου

Ένωση Πανασπροπυργιακού – Καλαμάτα

Καλλιθέα – Σαντορίνη

Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη

3η αγωνιστική / 12η

Νίκη Βόλου – Ιάλυσος

Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος

Σαντορίνη – Αιγάλεω

Καλαμάτα – Επισκοπή

Ένωση Πανασπροπυργιακού – Καλλιθέα

4η αγωνιστική / 13η

Αιγάλεω – Ένωση Πανασπροπυργιακού

Ρόδος – Καλαμάτα

Ιάλυσος – Σαντορίνη

Αστέρας Βλαχιώτη – Νίκη Βόλου

Επισκοπή – Καλλιθέα

5η αγωνιστική / 14η

Νίκη Βόλου – Σαντορίνη

Αιγάλεω – Επισκοπή

Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη

Ένωση Πανασπροπυργιακού – Ιάλυσος

Καλλιθέα – Ρόδος

6η αγωνιστική /15η

Ρόδος – Αιγάλεω

Ιάλυσος – Επισκοπή

Αστέρας Βλαχιώτη –Καλλιθέα

Σαντορίνη – Ένωση Πανασπροπυργιακού

Καλαμάτα – Νίκη Βόλου

7η αγωνιστική / 16η

Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη

Ιάλυσος – Ρόδος

Ένωση Πανασπροπυργιακού – Νίκη Βόλου

Καλλιθέα – Καλαμάτα

Επισκοπή – Σαντορίνη

8η αγωνιστική / 17η

Νίκη Βόλου – Καλλιθέα

Αστέρας Βλαχιώτη – Ιάλυσος

Σαντορίνη – Ρόδος

Καλαμάτα – Αιγάλεω

Επισκοπή – Ένωση Πανασπροπυργιακού

9η αγωνιστική / 18η

Νίκη Βόλου – Επισκοπή

Ρόδος – Ένωση Πανασπροπυργιακού

Ιάλυσος – Καλαμάτα

Σαντορίνη – Αστέρας Βλαχιώτη

Καλλιθέα – Αιγάλεω

2. Βόρειος Όμιλος

1η αγωνιστική /10η

Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός

Βέροια – ΑΕΠ Κοζάνης

Καβάλα – Πανσερραϊκός

Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια

Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας

2η αγωνιστική/11η

Θεσπρωτός – Καβάλα

Βέροια – Απόλλων Πόντου

Τρίγλια – Αλμωπός Αριδαίας

Πανσερραϊκός – Πιερικός

ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική/12η

Απόλλων Πόντου – Καβάλα

Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια

Πιερικός – Θεσπρωτός

Αλμωπός Αριδαίας –ΑΕΠ Κοζάνης

Τρίγλια – Πανσερραϊκός

4η αγωνιστική/13η

Θεσπρωτός – Τρίγλια

Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας

Καβάλα – Πιερικός

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου

ΑΕΠ Κοζάνης – Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική/14η

Απόλλων Πόντου – Πιερικός

Θεσπρωτός – ΑΕΠ Κοζάνης

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Βόλου

Τρίγλια – Καβάλα

Πανσερραϊκός – Βέροια

6η αγωνιστική/15η

Βέροια – Θεσπρωτός

Καβάλα – ΑΕΠ Κοζάνης

Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός

Πιερικός – Τρίγλια

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου

7η αγωνιστική/16η

Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου

Καβάλα – Βέροια

Τρίγλια – Απόλλων Πόντου

Πανσερραïκός – Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΠ Κοζάνης – Πιερικός

8η αγωνιστική/17η

Απόλλων Πόντου – Πανσερραïκός

Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα

Πιερικός – Βέροια

Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός

ΑΕΠ Κοζάνης – Τρίγλια

9η αγωνιστική/18η

Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός

Βέροια – Τρίγλια

Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας

Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

Πανσερραïκός – Θεσπρωτός

 

 

 345 total views,  8 views today

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ