Tuesday, December 11, 2018

Το πρόγραμμα της Β΄ Κατηγορίας στον Όμιλο Νήσων

Την Κυριακή είναι προγραμματισμένα να γίνουν όλα τα παιχνίδια του Ομίλου Νήσων . Αναλυτικά το πρόγραμμα. Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΖΗΠΑΡΙ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Κυριακή 09/12/18 12:30 ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ -...

Η 8η αγωνιστική της Β΄Κατηγορίας 1ου και 2ου ομίλου

Η 8η αγωνιστική της Β΄ Κατηγορίας η οποία είναι χωρισμένη σε δύο ημέρες . Τα παιχνίδια στον 1ο όμιλο. Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ ΨΙΝΘΟΥ Σάββατο 08/12/18 14:45 (Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ...

Η βαθμολογία της Β΄ Κατηγορίας στον 1ο και 2ο όμιλο

Η βαθμολογία για τον 1ο και 2ο όμιλο στην Β κατηγορία τοπικού. ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ 15 7 4 3 0 11 5 2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ 11 6 3 2 1 15 11 3. ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ 10 6 2 4 0 14 11 4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ 10 7 3 1 3 12 11 5. ΤΗΛΟΣ 9 6 3 0 3 12 9 6. ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ 8 6 2 2 2 10 10 7. ΣΥΜΗΣ ΑΟ 7 6 1 4 1 6 4 8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 6 6 1 3 2 12 13 9. ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ 5 6 3 2 1 15 10 10. ΧΑΛΚΗ 3 6 1 0 5 8 17 11. ΝΗΡΕΑΣ 1 6 0 1 5 4 18   ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΥ  ΟΜΙΛΟΥ Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ 19 7 6 1 0 14 1 2. ΕΥΚΛΗΣ 16 7 5 1 1 14 7 3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 15 7 4 3 0 19 4 4. ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ 11 7 3 2 2 10 12 5. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ 10 7 3 1 3 10 9 6. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 8 7 2 2 3 9 13 7. ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ 8 7 2 2 3 12 11 8. ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ 7 7 2 1 4 8 13 9. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 5 6 1 2 3 8 15 10. ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ 5 7 1 2 4 9 14 11. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 5 7 1 2 4 5 13 12. ΕΥΑΓΟΡΑΣ...

Τα παιχνίδια της Β΄ Κατηγορίας 1ου και 2ου ομίλου καθώς και του 3ου Ομίλου Νήσων

Τα παιχνίδια της Β΄ Κατηγορίας στον 1ο και 2ο όμιλο οπού είναι η 7η αγωνιστική και του Ομίλου Νήσων που διανύει την 5η αγωνιστική.   Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ...

Αποχωρεί από την Σάλακο ο Μιχάλης Κώστας

Παρελθόν από την ομάδα της Ασπίδας Σαλάκου είναι από χθές ο Μιχάλης Κώστας. Μετά από συνεννόηση του προπονητή και της Διοίκησης θα φύγει από την ομάδα για πειθαρχικό παράπτωμα.

Βαθμολογία Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων

Η Βαθμολογία στον όμιλο Νήσων Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ 8 4 2 2 0 11 3 2. ΑΕ ΛΕΡΟΥ 7 3 2 1 0 6 3 3. ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 7 4 2 1 1 6 6 4. ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 6 4 2 0 2 4 7 5. ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ 6 4 2 0 2 6 5 6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 5 3 1 2 0 3 2 7. ΠΑΟΚ ΚΩ 4 3 1 1 1 3 3 8. ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 1 3 0 1 2 0 6 9. ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 0 4 0 0 4 5 9

Η βαθμολογία της Β΄ Κατηγορίας 1ου και 2ου ομίλου

Η βαθμολογία για τον 1ο όμιλο της Β΄ Κατηγορίας   Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ 14 6 4 2 0 10 4 2. ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ 9 5 2 3 0 13 10 3. ΤΗΛΟΣ 9 6 3 0 3 12 9 4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ 9 6 3 0 3 11 10 5. ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ 8 6 2 2 2 10 10 6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ 8 5 2 2 1 13 11 7. ΣΥΜΗΣ ΑΟ 6 5 1 3 1 5 3 8. ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ 5 5 3 2 0 15 8 9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 5 5 1 2 2 10 11 10. ΧΑΛΚΗ 3 6 1 0 5 8 17 11. ΝΗΡΕΑΣ 0 5 0 0 5 2 16     Η βαθμολογία για τον 2ο όμιλο της Β΄ Κατηγορίας Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ 16 6 5 1 0 11 1 2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 14 6 4 2 0 18 3 3. ΕΥΚΛΗΣ 13 6 4 1 1 9 5 4. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ 10 6 3 1 2 9 6 5. ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ 8 6 2 2 2 7 10 6. ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ 7 6 2 1 3 11 10 7. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 5 6 1 2 3 8 13 8. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 5 6 1 2 3 5 10 9. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 5 5 1 2 2 6 10 10. ΑΣΠΙΔΑ...

Οι αγώνες της Β΄ κατηγορίας για τον 3ο όμιλο Νήσων

Η αγωνιστική του 3ου ομίλου Νήσων στην Β΄ Κατηγορία .     Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΠΑΤΜΟΥ Παρασκευή 23/11/18 14:45 ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Σάββατο 24/11/18 12:00 ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ ΖΗΠΑΡΙ Κυριακή 25/11/18 11:15 ΠΑΟΚ ΚΩ...

Οι αγώνες της Β΄κατηγορίας

Η 6η αγωνιστική της Β΄ Κατηγορίας για τον 1ο και 2ο όμιλο  θα έχει τους εξής αγώνες.   Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές ΤΗΛΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ ΤΗΛΟΥ Πέμπτη 22/11/18 12:00 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής:...

Ισόπαλο το Σύμη Ηρακλής Λάρδου στο ΕΑΚ

Στο παιχνίδι ανάμεσα στην Σύμη και τον Ηρακλή Λάρδου το οποίο έγινε στο Καρακόνερο για την τέταρτη αγωνιστική της Β΄ Κατηγορίας οι δύο ομάδες ήρθαν ισόπαλες με ανέπαφες τις...