Wednesday, April 1, 2020
Αρχική BREAKING NEWS Αποτελέσματα στον όμιλο της Ρόδου | Έχασε ο ΑΟ Υπάτου, οι βαθμολογίες

Αποτελέσματα στον όμιλο της Ρόδου | Έχασε ο ΑΟ Υπάτου, οι βαθμολογίες

75
0

(Last Updated On: 16|02|20)

Η Καλλιθέα κέρδισε στο 93′ τη Θύελλα Καμαρίου και ξέφυγε στη βαθμολογία 4 βαθμούς.

Παρακολουθήστε την ενδιαφέρουσα αναμέτρηση

Ο Πανσερραϊκός εκτός έδρας κέρδισε 4-1 τον Κεραυνό Πέρνης.

Τα αποτελέσματα αναλυτικά σε όλους τους ομίλους

Γ Εθνική (20η αγωνιστική)

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Θεολόγου-Αετός Οφρυνίου 1-1 (38′ Νιζάμης / 72′ Τσίλογλου)

ΤΕΛΙΚΟ Πανδραμαϊκός-Ορφέας Ξάνθης 0-1 (64′ Τορομανίδης)

ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Κάτω Καμήλας-Νέστος Χρυσούπολης 1-0 (71′ )

ΤΕΛΙΚΟ Ηρακλής Ζυγού-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2 (10′ Κούτλας, 89′ Ν’ Λουντούλου)

ΤΕΛΙΚΟ Κεραυνός Πέρνης-Πανσερραϊκός 1-5 (36′ Μελισσόπουλος / 75′ Παπαβασιλείου, 81′ Γκούρτσας, 83′ Κόνσι, 87′, 90′ )

ΤΕΛΙΚΟ Κιλκισιακός-Άρης Αβάτου 0-5 (9′ Γκουτσίδης, 13′ Σαρηγιαννίδης, 22′ Μπουνταγκίδης, 42′ Ζωσιμίδης, 88′ Γκέκας)

Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

2ος όμιλος (24η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Αστραπή Μεσοποταμίας-Εδεσσαϊκός 0-3 (30′ Τούφας, 46′ Μάνιος, 90′ Παπουτζίδης)

ΤΕΛΙΚΟ Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0

ΠΑΣ Φλώρινα-Μακεδονικός 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Ποσειδών Μηχανιώνας-Αλμωπός Αριδαίας 3-2 (24′ πεν-77′ Χαρίσης, 54′ Χατζηβασιλειάδης / 9′-27′ Κωστούλας)

Θύελλα Σαρακηνών-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας 0-3 α.α.
(15/2) Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-0 (22’Ράτζα) Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΣ Μετέωρα 0-1 (22′ Δάσσιος)
ΤΕΛΙΚΟ Θησέας Αγριάς-Ηρακλής Λάρισας 3-4 (24′ Βλάχος, 32′ Κοτζαθανάσης, 65′ Φαν ντε

Γκούιχε / 29′ Ζαφειρίου, 35′-77′ Τάρτας, 52′ Κακαβίτσης πεν)
ΤΕΛΙΚΟ Ατρόμητος Παλαμά-Πιερικός 0-2 (66′ Περογαμβράκης, 72′ Μακρής) ΤΕΛΙΚΟ Διγενής Νεοχωρίου-ΓΣ Αλμυρός 0-3 (14′ Βουρδάκης, 81′, 90′ ) ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Σελλάνων 2-0 (31′ Αλεξίου, 43′ Κυρτέγος)
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟ Αταλάντη-Δίας Δίου 1-0 (82′ )
ΤΕΛΙΚΟ Διαγόρας Στεφανοβίκειου-ΑΟ Ποταμιάς 3-0 (21′-44′ Ζενούνι, 90+ )

4ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Άρτας-Τηλυκράτης 2-0 (29′ Γκολάκου, 45+ Λάκκας)

ΤΕΛΙΚΟ Αχέρων Καναλακίου-Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0 (23′ Ζδράβος, 35′ Καψάσκης, 47′, 89′ )

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΠ Κοζάνης-Σούλι Παραμυθιάς 3-1 (32′ Πάλλας, 90+, 90+ / 84′ )

ΤΕΛΙΚΟ Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Μεσολογγίου 2-3 (80′ Νέρες πεν, 90+ Ψυχογιός / 3′ πεν-69′ Γεωργούσης, 56′ Μπελεβώνης)

ΤΕΛΙΚΟ Θιναλιακός-ΑΕ Λευκίμμης 1-0 (39′ Μπάρντι Κ.) ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Ανατολής-Μακεδονικός Φούφα 0-0
ΠΑΣ Πρέβεζα-Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α.

5ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟ Κερατσίνι-Άγιος Ιερόθεος 1-1 (90+ / 29′ )
ΤΕΛΙΚΟ Ηλυσιακός-Άγιοι Ανάργυροι 4-1 (31′, 48′, 51′, 83′ / 43′ )
ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Μοσχάτου-Ερμής Κορυδαλλού 8-2 (19′, 28′, 33′, 49′, 53′, 75′, 83′, 90+ / 35′ , 82′ )

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός Πειραιά-Πανθηραϊκός 2-2 (82′ Γκέτσι, 85′ Τριμμάτης πεν / 43′ Καραγιαννίδης, 78′ Περιάλης)

ΤΕΛΙΚΟ Ακράτητος-Φωστήρας 1-4 (36′ / 29′, 42′, 65′, 68′ ) ΤΕΛΙΚΟ Άνω Μερά-ΑΕ Κηφισιάς 0-0
ΤΕΛΙΚΟ Θύελλα Καμαρίου-Καλλιθέα 0-1 (90+ Μαρουκάκης)

6ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Αήττητος Σπάτων-Παλληνιακός 3-1 (53′ Πλαβούκος, 69′ Τζανουλίνος πεν, 78′ Πρέντι / 16′ Γρόσης)

ΤΕΛΙΚΟ Αχαρναϊκός-ΓΣ Μαρκό 1-2 (2′ / 14′, 15′ )
ΤΕΛΙΚΟ Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΕΚ Τρίπολης 2-0 (23′, 73′ )
ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Νέας Αρτάκης-Θύελλα Ραφήνας 0-0
ΤΕΛΙΚΟ Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου 2-1 (35′ Μπάρδος, 64′ Λυμπερόπουλος / 77′ Γκούμας πεν) Αιολικός-Κόρινθος 2006 3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

7ος όμιλος

Ζάκυνθος-ΠΣ Σπάρτη 1-1 (21′ Βίλα / 50′ Σαμπατάκος)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Ερμιονίδας-Πανηλειακός 2-0 (7′-23′ Κωτσιαρίδης)

ΤΕΛΙΚΟ Ναύπλιο 2017-Πανγυθεατικός 2-1 (60′, 76′ / 77′ )

ΤΕΛΙΚΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως-Θύελλα Πατρών 0-3 (43′ Ντίνος, 67′ πεν-72′ Βλασόπουλος)

ΤΕΛΙΚΟ Αστέρας Βλαχιώτη-Παναργειακός 2-0 (23′ πεν-37′ Σιαλμάς)

ΤΕΛΙΚΟ Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-2 (11′ Παπαδόπουλος, 60′ Νιφορόπουλος / 15′ Σεντεμέντες, 31′ Γκελγκέρια)

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Τσιλιβή 1-0 (83′ Βαζ)

Οι βαθμολογίες

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανσερραϊκός 19 15 4 0 53 12 41 49
2 Νέστος Χρυσούπολης 19 13 2 4 31 18 13 41
3 Πανδραμαϊκός 18 11 3 4 29 17 12 36
4 Απόλλων Παραλιμνίου 18 9 6 3 26 14 12 33
5 Αετός Οφρυνίου 19 9 5 5 33 21 12 32
6 Δόξα Κ.Καμήλας 19 9 3 7 34 24 10 30
7 Άρης Αβάτου 18 8 5 5 28 22 6 29
8 Ορφέας Ξάνθης 18 7 3 8 21 28 -7 24
9 Ένωση Αλεξ/πολης 18 6 3 9 15 23 -8 21
10 Κεραυνός Πέρνης 19 3 6 10 25 42 -17 15
11 Κιλκισιακός 18 3 1 14 13 44 -31 10
12 Δόξα Θεολόγου 19 2 3 14 10 37 -27 9
13 Ηρακλής Ζυγού 18 1 4 13 8 23 -15 7

2ος όμιλος (24η αγωνιστική)

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αλμωπός Αριδαίας 22 16 4 2 47 9 38 52
2 Αναγέννηση Γιαννιτσών 22 12 6 4 30 11 19 42
3 Μακεδονικός 22 11 8 3 28 7 21 41
4 Θερμαϊκός 22 12 4 6 38 18 20 40
5 Θύελλα Σαρακηνών 23 12 3 8 34 26 8 39
6 Εδεσσαϊκός 23 10 8 5 34 15 19 38
7 Ποσειδών Μηχανιώνας 22 11 4 7 37 25 12 37
8 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 23 9 8 6 22 16 6 35
9 Νίκη Αγκαθιάς 23 9 6 8 27 16 11 33
10 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 22 8 8 6 30 18 12 32
11 Αγροτικός Αστέρας 22 9 6 7 30 20 10 32
12 ΠΑΣ Φλώρινα 22 8 4 10 24 30 -6 28
13 Αστραπή Μεσοποταμίας 23 4 1 18 14 55 -41 13
14 Άρης Παλαιοχωρίου 21 0 0 21 0 63 -63 -6
15 ΑΟ Σειρήνα 22 1 0 21 1 67 -66 -6

3ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πιερικός 20 15 4 1 37 4 33 49
2 Θησέας Αγριάς 20 13 1 6 42 28 14 40
3 Ηρακλής Λάρισας 20 11 3 6 30 24 6 36
4 ΑΕ Καρίτσας 20 9 7 4 31 14 17 34
5 ΑΟ Σελλάνων 20 8 7 5 22 21 1 31
6 Ατρόμητος Παλαμά 20 8 6 6 22 19 3 30
7 ΓΣ Αλμυρού 20 8 5 7 22 19 3 29
8 ΑΠΟ Αταλάντη 20 9 1 10 25 29 -4 28
9 Δίας Δίου 20 8 1 11 18 29 -11 25
10 ΑΣ Μετέωρα 20 6 6 8 23 22 1 24
11 Οικονόμος Τσαριτσ. 20 5 7 8 18 21 -3 22
12 Διαγόρας Στεφανοβ. 20 5 6 9 17 25 -8 21
13 Διγενής Νεοχωρίου 20 4 6 10 28 39 -11 18
14 ΑΟ Ποταμιάς 20 0 2 18 7 48 -41 2

4ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΠ Κοζάνης 20 14 4 2 36 13 23 46
2 Αναγέννηση Άρτας 20 14 2 4 38 17 21 44
3 Αχέρων Καναλακίου 20 10 7 3 29 13 16 37
4 Σούλι Παραμυθιάς 20 11 4 5 21 16 5 37
5 Θιναλιακός 20 9 3 8 21 15 6 30
6 Τηλυκράτης 20 6 9 5 20 17 3 27
7 Μακεδονικός Φούφα 20 7 5 8 22 23 -1 26
8 ΑΕ Λευκίμμης 20 6 7 7 17 21 -4 25
9 ΑΕ Μεσολογγίου 20 7 3 10 26 22 4 24
10 ΑΟ Ανατολής 20 6 6 8 25 27 -2 24
11 ΠΑΣ Πρέβεζα 20 5 8 7 15 21 -6 23
12 Ναυπακτιακός 20 6 3 11 16 29 -13 21
13 Απόλλων Ευπαλίου 20 3 4 13 21 37 -16 13
14 Αστέρας Ιτέας 20 2 3 15 11 44 -33 9

5ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Καλλιθέα 20 14 4 2 33 13 20 46
2 Θύελλα Καμαρίου 20 13 3 4 35 18 17 42
3 Άγιος Ιερόθεος 20 9 7 4 25 22 3 34
4 Φωστήρας 20 9 6 5 30 17 13 33
5 Πανθηραϊκός 20 9 6 5 21 13 8 33
6 ΑΕ Κηφισιάς 20 10 3 7 24 18 6 33
7 ΑΕ Μοσχάτου 20 9 5 6 36 24 12 32
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 20 7 7 6 16 21 -5 28
9 Άνω Μερά 20 6 6 8 13 14 -1 24
10 Εθνικός 20 5 7 8 22 23 -1 22
11 Ακράτητος 20 4 6 10 17 31 -14 18
12 Ηλυσιακός 20 3 7 10 14 27 -13 16
13 Άγιοι Ανάργυροι 20 2 6 12 12 31 -19 12
14 Ερμής Κορυδαλλού 20 2 3 15 16 42 -26 9

6ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΣ Ρόδος 18 15 2 1 38 9 29 47
2 ΓΣ Μαρκό 18 11 4 3 31 14 17 37
3 Παναρκαδικός 19 10 3 6 29 17 12 33
4 Αήττητος Σπάτων 19 9 4 6 25 21 4 31
5 ΑΟ Υπάτου 19 8 6 5 29 18 11 30
6 Κιθαιρών Καπαρ. 19 8 5 6 19 14 5 29
7 Θύελλα Ραφήνας 18 7 6 5 16 17 -1 27
8 Αιολικός 18 7 5 6 24 15 9 26
9 ΑΟ Νέας Αρτάκης 18 5 6 7 17 19 -2 21
10 Παλληνιακός 19 4 7 8 17 26 -9 19
11 Κόρινθος 2006 18 4 3 11 12 36 -24 15
12 Αχαρναϊκός 18 4 1 13 12 28 -16 13
13 ΑΕΚ Τρίπολης 19 0 4 15 7 42 -35 4

7ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Βλαχιώτη 20 13 4 3 29 9 20 43
2 ΠΣ Σπάρτη 20 11 6 3 27 13 14 39
3 Ναύπλιο 2017 20 11 2 7 31 24 7 35
4 Ζάκυνθος 20 10 5 5 24 19 -18 35
5 ΑΟ Τσιλιβή 20 9 5 6 31 26 -24 32
6 ΠΑΟ Βάρδας 20 8 6 6 23 23 -20 30
7 ΑΕ Ερμιονίδας 20 8 5 7 35 24 -20 29
8 Διαγόρας Βραχν. 20 8 4 8 23 22 -17 28
9 Θύελλα Πατρών 20 8 2 10 28 31 -25 26
10 ΑΟ Διαβολιτσίου 20 6 6 8 21 23 -16 24
11 Πανγυθεατικός 20 5 4 11 14 26 -18 19
12 Πανηλειακός 20 4 6 10 10 21 -12 18
13 Ολυμπιακός Ζαχάρως 20 4 4 12 15 31 -21 16
14 Παναργειακός 20 2 7 11 9 28 -17 13

 44 total views,  8 views today

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here