Πραγματοποιήθηκε εχθές στα γραφεία της ΕΠΣΔ η κλήρωση των πρωταθλημάτων και για την Γ΄ κατηγορία Δωδεκανήσου.

Το πλήρες πρόγραμμα,

1η αγωνιστική 12η

Α.Σ. Χάλκης- Πάνθηρες Ρόδου

Ελάφια Ρόδου- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς

Ευαγόρας- Νίκη Ρόδου

Ιππότες- Α.Ο. Φαληρακίου

Ο.Φ. Ιστρίου- Π.Α.Σ. Ασκληπειού

Ρεπό έχει η Θύελλα Πυλώνας

 

2η αγωνιστική 13η

Θύελλα Πυλώνας- Α.Σ. Χάλκης

Πάνθηρες Ρόδου- Ελάφια Ρόδου

Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς- Ιππότες

Νίκη Ρόδου- Ο.Φ. Ιστρίου

Π.Α.Σ. Ασκληπειού- Α.Ο. Φαληρακίου

Ρεπό έχει ο Ευαγόρας

 

3η αγωνιστική 14η

Α.Σ. Χάλκης- Ελάφια Ρόδου

Ευαγόρας- Θύελλα Πυλώνας

Ιππότες- Πάνθηρες Ρόδου

Π.Α.Σ. Ασκληπειού- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς

Α.Ο. Φαληρακίου- Νίκη Ρόδου

Ρεπό έχει ο Ο.Φ. Ιστρίου

 

4η αγωνιστική 15η

Ευαγόρας- Α.Σ. Χάλκης

Ελάφια Ρόδου- Ιππότες

Θύελλα Πυλώνας- Ο.Φ. Ιστρίου

Πάνθηρες Ρόδου- Π.Α.Σ. Ασκληπειού

Νίκη Ρόδου- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς

Ρεπό έχει ο Α.Ο. Φαληρακίου

 

5η αγωνιστική 16η

Α.Σ. Χάλκης- Ιππότες

Ο.Φ. Ιστρίου- Ευαγόρας

Π.Α.Σ. Ασκληπειού- Ελάφια Ρόδου

Α.Ο. Φαληρακίου- Θύελλα Πυλώνας

Νίκη Ρόδου- Πάνθηρες Ρόδου

Ρεπό έχει ο Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς

 

6η αγωνιστική 17η

Ο.Φ. Ιστρίου- Α.Σ. Χάλκης

Ιππότες- Π.Α.Σ. Ασκληπειού

Ευαγόρας- Α.Ο. Φαληρακίου

Ελάφια Ρόδου- Νίκη Ρόδου

Θύελλα Πυλώνας- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς

Ρεπό έχουν οι Πάνθηρες Ρόδου

 

7η αγωνιστική 18η

Α.Σ. Χάλκης- Π.Α.Σ. Ασκληπειού

Α.Ο. Φαληρακίου- Ο.Φ. Ιστρίου

Νίκη Ρόδου- Ιππότες

Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς- Ευαγόρας

Θύελλα Πυλώνας- Πάνθηρες Ρόδου

Ρεπό έχουν τα Ελάφια

 

8η αγωνιστική 19η

Α.Ο. Φαληρακίου- Α.Σ. Χάλκης

Π.Α.Σ. Ασκληπειού- Νίκη Ρόδου

Ο.Φ. Ιστρίου- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς

Ευαγόρας- Πάνθηρες Ρόδου

Ελάφια Ρόδου- Θύελλα Πυλώνας

Ρεπό έχουν οι Ιππότες

 

9η αγωνιστική 20η

Α.Σ. Χάλκης- Νίκη Ρόδου

Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς- Α.Ο. Φαληρακίου

Πάνθηρες Ρόδου- Ο.Φ. Ιστρίου

Θύελλα Πυλώνας- Ιππότες

Ελάφια Ρόδου- Ευαγόρας

Ρεπό έχει ο Π.Α.Σ. Ασκληπειού

 

10η αγωνιστική 21η

Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς- Α.Σ. Χάλκης

Α.Ο. Φαληρακίου- Πάνθηρες Ρόδου

Π.Α.Σ. Ασκληπειού- Θύελλα Πυλώνας

Ο.Φ. Ιστρίου- Ελάφια Ρόδου

Ιππότες- Ευαγόρας

Ρεπό έχει η Νίκη Ρόδου

 

11η αγωνιστική 22η

Πάνθηρες Ρόδου – Δωριεύς

Θύελλα Πυλώνας- Νίκη Ρόδου

Ελάφια Ρόδου- Α.Ο. Φαληρακίου

Ευαγόρας- Π.Α.Σ. Ασκληπειού

Ιππότες- Ο.Φ. Ιστρίου

Ρεπό έχει ο Α.Σ. Χάλκης

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here