(Last Updated On: 31|10|20)

Με δύο αναμετρήσεις το Σάββατο ξεκινάει η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής με τα περισσότερα να είναι την Κυριακή και ολοκληρώνεται με δύο αγώνες τη Δευτέρα.

Γ’ Εθνική – 5η αγωνιστική  Κυριακή 1/11/2020 – 15:00

1ος όμιλος – ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Αμπελοκήπων-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων-FC Αλεξανδρούπολη

Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου

Εθνικός Σοχού-Πανδραμαϊκός

Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Διδυμότειχου

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-ΑΕ Ευόσμου

 

2ος όμιλος – ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αναγέννηση Πλαγιάς

Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Εθνικός Γιαννιτσών-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αετός Βαρβάρας-Θερμαϊκός Θέρμης

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

 

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

 

3ος όμιλος – ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Ατρόμητος Παλαμά-Αετός Μακρυχωρίου

ΑΣ Μετέωρα-Κοζάνη

Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ερμής Αμυνταίου-Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΠΟ Ελασσόνας

ΑΟ Σελλάνων-ΠΟ Φήκης

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Ηρακλής Λάρισας

 

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

 

4ος όμιλος – 4η αγωνιστική

 

Ηρακλής Ψαχνών-Φωκικός

ΑΟ Υπάτου-Θησέας Αγριάς

ΑΠΟ Αταλάντη-ΓΣ Αλμυρού

Δήμητρας Ευξεινούπολης-Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Νέα Αρτάκη

 

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

 

5ος όμιλος – 3η αγωνιστική

 

Θύελλα Κατσικάς-ΟΦΑΜ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αστέρας Καληράχης-Παναγρινιακός

ΠΑΣ Πρέβεζα-Αναγέννηση Άρτας

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Κέρκυρα

ΑΕ Μεσολογγίου-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒΟΛΗ

Αμβρακικός Λουτρού-Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου

 

6ος όμιλος – 3η αγωνιστική

 

Πανιώνιος-Χαραυγιακός

Αήττητος Σπάτων-Προοδευτική

Μαρκό-Πανναξιακός (13:00)

Ηλιούπολη-ΑΕ Μυκόνου (13:00)

ΑΕ Μοσχάτου-Φωστήρας

 

Ρεπό: Εθνικός

 

7ος όμιλος – 4η αγωνιστική

 

Άγιος Ιερόθεος-Πανναυπλιακός

Άρης Σκάλας-Ερμιονίδα

Μολαϊκός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-ΠΑΟ Ρουφ

Κηφισιά-Πανγυθεατικός

Κορωνίδα Κοιλάδας-Ερμής Μελιγούς

 

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

8ος όμιλος – 4η αγωνιστική

 

Αετός Λουτρών-Αίας Σαλαμίνας (Δευτέρα 2/11 – 15:00)

Πανελευσινιακός-Θύελλα Ραφήνας ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΟ Πυλίου Κω-ΑΨΕΣ Πυθαγόρας (Σάββατο 31/10 – 13:00) ΑΝΑΒΟΛΗ

Ακράτητος-Αστέρας Βάρης

Μικρασιατική Χίου-ΑΟ Καραβά

ΑΠΟ Κερατσίνι-Αιολικός (Δεύτερα 2/11 – 15:00)

 

9ος όμιλος – 4η αγωνιστική

 

Θύελλα Πατρών-Παναιγιάλειος

ΑΠΣ Ζάκυνθος-Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός Αστέρας-Παλληξουριακός

ΑΟ Διαβολιτσίου-Εθνικός Σκουλικάδου ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Τσιλιβή

ΠΑΟ Βάρδας-Αχαϊκή

 

Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

 

10ος όμιλος – 4η αγωνιστική

 

Αλμυρός Γαζίου-Γιούχτας

Άγιος Νικόλαος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολη

Αστέρας Ρεθύμνου-Πόρος

Πλατανιάς-ΑΟ Δαμάστας

Άρης Σούδας-Ρεθυμνιακός

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ηρόδοτος

Άρης Ρεθύμνου-Ατσαλένιος (Σάββατο 31/10 – 15:00)

 154 total views,  4 views today

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ