(Last Updated On: 18|09|20)

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Δωδεκανήσου  η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας όσον αφορά τους ομίλους της Ρόδου.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική

ΝΗΡΕΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΤΗΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

2η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΤΗΛΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ

 

3η Αγωνιστική

ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΤΗΛΟΣ

ΝΗΡΕΑΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ

 

4η Αγωνιστική

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΤΗΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΙΠΠΟΤΕΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

5η Αγωνιστική

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΤΗΛΟΣ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΝΗΡΕΑΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

6η Αγωνιστική

ΤΗΛΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΝΗΡΕΑΣ

 

7η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ – ΤΗΛΟΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

 

8η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΤΗΛΟΣ

Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ

ΝΗΡΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

9η Αγωνιστική

ΝΗΡΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΤΗΛΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

 

2ος όμιλος

1η Αγωνιστική

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

3η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

 

4η Αγωνιστική

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

 

5η Αγωνιστική

ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ

 

6η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

 

7η Αγωνιστική

ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

 

8η Αγωνιστική

ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

 

9η Αγωνιστική

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

 122 total views,  4 views today

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ