(Last Updated On: 11|01|19)

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για την Β΄Κατηγορία για τον 1ο 2ο και 3ο όμιλο Νήσων.

Αναλυτικά,

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Κυριακή 13/01/19 14:00 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΚΑΣ Χ)
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΧΑΛΚΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ Κυριακή 13/01/19 14:45 ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΘΑΡΡΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 13/01/19 14:45 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΝΗΡΕΑΣ Ε.Α.Κ. Κυριακή 13/01/19 20:00 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
ΤΗΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ ΤΗΛΟΥ Τρίτη 15/01/19 12:00 ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 13/01/19 14:45 ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 13/01/19 14:45 ΚΑΖΑΣ Α., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΑΝΕΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 13/01/19 14:45 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΛΑΖΟΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Κυριακή 13/01/19 14:45 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ ΝΙΣΥΡΟΥ Τρίτη 15/01/19 11:30 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΖΗΠΑΡΙ Κυριακή 13/01/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Κυριακή 13/01/19 13:00 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥ Τρίτη 15/01/19 12:30 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΦΩΤΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)

 459 total views,  4 views today

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ