(Last Updated On: 18|01|19)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για την β΄ Κατηγορία για τον 1ο 2ο και 3ο Όμιλο Νήσων  και ακολουθούν αναλυτικά.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ ΨΙΝΘΟΥ Σάββατο 19/01/19 14:45 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
ΤΗΛΟΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ ΤΗΛΟΥ Σάββατο 19/01/19 14:45 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ ΛΑΡΔΟΥ Κυριακή 20/01/19 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 20/01/19 14:45 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΘΑΡΡΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
ΤΗΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ ΤΗΛΟΥ Τρίτη 22/01/19 12:00 ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ Σάββατο 19/01/19 14:45 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΕΥΚΛΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Σάββατο 19/01/19 14:45 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 20/01/19 11:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΓΡΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 20/01/19 13:45 ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.
(Παρατηρητής: ΜΑΝΕΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ ΣΑΛΑΚΟΥ Κυριακή 20/01/19 14:45 ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΠΑΟΚ ΚΩ – ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΖΗΠΑΡΙ Κυριακή 20/01/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΑΚΚΙ Κυριακή 20/01/19 12:45 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

 

 498 total views,  4 views today

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ