Ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή οι διαιτητές για την Β΄ Κατηγορία για τον 1ο και 2ο όμιλο.

Ο κ. Δουλγέρης θα σφυρίξει στους Αγίους Αποστόλους στην αναμέτρηση Ορφέα Αναγέννηση Έμπωνα. 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΑΧΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΚΚΑΣ Χ)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 13:15 ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΕΥΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΜΑΧΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ ΨΙΝΘΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ Ε.Α.Κ. Σάββατο 19/10/19 16:00 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΤΗΛΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ ΤΗΛΟΥ Κυριακή 20/10/19 12:15 ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 20/10/19 13:30 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΒΟΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΣΑΛΑΚΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here