(Last Updated On: 29|10|19)

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής στην Β΄ κατηγορία Δωδεκανήσου.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΚΑΖΑΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
0-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΛΑΡΔΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΑΖΑΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
4-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Δευτέρα 28/10/19 13:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΚΚΑΣ Χ)
3-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΤΗΛΟΥ Πέμπτη 24/10/19 12:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
2-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
3-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
5-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Ε.Α.Κ. Σάββατο 26/10/19 18:45 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
0-2
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
2-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ ΕΜΠΩΝΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
4-3

 398 total views,  4 views today

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ